• BITCOIN
  58127,574
  % 0,11
 • ETHEREUM
  1148.91
  % 5,69
 • XRP
  1.57
  % 6,51
 • BITCOIN CASH
  1792.08,693
  % 3,62
 • LITECOIN
  418.8
  % 4,49
 • COSMOS
  19.36
  % 5,10
 • CARDANO
  0.277299
  % 5,62
 • TETHER
  5.69
  % -0,43

Dolar ve Euro Son Durum

Dolar ve Euro Son Durum

Dolar da Son Durum nedir. İnişleri ve Çıkışları

 • Cuma-Pazartesi tatili şimdi tamamen silindiği için ABD Doları için ters bir hafta oldu. Sahne NFP raporu ile birlikte Kanadalı istihdam numaralarıyla birlikte ekonomik takvimdeki yarın sabah saat 8: 30’da ET’de olacak.
 • ABD Doları-zayıflığının taşınması diğer para birimleri karşısında değişken etkiler yarattı; EUR / USD’deki işlem GBP / USD’de görünenden biraz daha düşüktü . Öte yandan U SD / CAD, bu haftanın başlarında büyük bir direnç bölgesini test ettikten sonra kendi ters çevrilmesiyle çalışmaya devam etti .
 • DailyFX Tahminleri, Altın Fiyatları , ABD Doları veya Euro gibi çeşitli piyasalarda yayınlanır ve DailyFX Ticaret Kılavuzları sayfasından erişilebilir . Ticaret yaklaşımınızı geliştirmek istiyorsanız , Başarılı Tüccarların Özelliklerine göz atın . Forex piyasası için tanıtım amaçlı bir astar arıyorsanız, Yeni FX Kılavuzumuzu inceleyin .

ABD DOLARI TERS İŞLEMİ DEVAM EDİYOR

Dolar ve Euro Son Durum : ABD Doları ters çevrilmesi başka bir gün boyunca devam etti ve İşçi Bayramı tatilinin tamamı tamamen silindi. ABD Doları ABD’de uzun hafta sonu öncesinde düşük likidite zeminde yer geçen hafta bitimine kadar önemli bir teklif yakalandı. Bu güç teması Pazar günü devam etti ve hatta DXY’de küçük bir boşluk olduğunu gösterdi ; ve alıcılar Pazartesi tatilini zorlamaya devam etti. Ancak ABD’li tüccarlar masalarına geri döndüğünden, cuma-pazartesi günkü rampanın tamamen silinmesiyle birlikte bir miktar hesaplaşma gerçekleşti. Dün, Greenback’in alçalışının bir önceki direnç bölgesinde durduğunu gördü; ancak bu sabah hamleleri yavaşlatabilirdi, çünkü satıcılar bu sabahın erken saatlerinde bir başka düşük seviyeye inmek için saldırıya geri döndüler.

Dolar ve Euro Son Durum :Yarın Tarım Dışı Bordroları ABD’den çıkarıyor ve bu tema merkezde olacak; ve önümüzdeki hafta ECB gelecek haftaki FOMC oran kararına yol açtığı için önümüzdeki iki hafta için oldukça önemli bir ekonomik takvimin önünde . Her iki bankanın da politikasını gevşetmesi bekleniyor: En büyük sorun, ne kadar ve yıl içinde daha ne saklayacakları olabilir.

ABD Doları – bir sonraki önemli destek alanı 97.86-97.94’ten, ardından önceki yılın en yüksek seviyesi 97.70’ten geliyor.

ABD DOLARI İKİ SAATLİK FİYAT GRAFİĞİ

ABD DOLARI İKİ SAATLİK FİYAT GRAFİĞİ

EURO ve Dolar’da Düşüş ve Yükseliş Devam Ediyor

Benzer bir şekilde, Dolar ve Euro Son Durum nedir, uzun bir hafta sonu öncesinde kısır bir harekete geçti ve son altı ayın daha iyi bir kısmı için 1,1100 civarında bulunduktan sonra 1,1000 seviyesinin altına düştü. Bu haftaki açık ile satıcılar kontrolü ele geçirdi, ancak USD’deki gibi, Salı pivot Çarşamba sürüşüne döndü ve parite bugüne kadar devam eden bir sabah yıldızı formasyonu kurdu.

Avrupa Merkez Bankası‘nın önümüzdeki hafta faiz oranlarını düşürmesi beklenirken, asıl soru, QE’nin köşede olup olamayacağı veya belki de daha derin faiz indirimleri olup olmadığı. Son zamanlarda bu temanın etrafında bir sürü masum insan dolaşıyor ve ECB üyelerinden gelen en güncel yorumlar, en azından şimdilik, QE’den uzak duruyor gibi görünüyor. Bu, EURO ve Dolar FOMC’un 25 baz puanlık faiz oranından kesilen 10 baz puanlık bir faiz oranı olarak artmasını gerektirebilir. İğneyi çok fazla hareket ettirmek için yeterli olmayabilir.

Dolar ve Euro Son Durum Dört Saatlik Fiyat Tablosu

EURO ve Dolar Dört Saatlik Fiyat Tablosu

GBP / USD YENİ AYIN EN YÜKSEK SEVİYESİNE YÜKSELDİ

GBP / USD bu hafta şu ana kadar sert bir yükseliş yaşadı ve haftanın en düşük seviyesinden yaklaşık 400 pips yükseldi. Bu öncülün ardında tartışılan bir takım temel gerekçeler olmasına rağmen, bu gücün bir kısmı USD zayıflığına bağlı olarak, teknik işlemciler fiyat hareketindeki bu denli dramatik değişimin bir nedeni olarak uzun vadeli kuruluma işaret edecektir.

GBP / USD, Ağustos ayına doğru agresif bir düşüş trendiyle sonuçlandı ve sonunda uzun vadeli bir eğilim çizgisine geçti. Bu, Ağustos ayının fiyat hareketinin doji olarak yakınlaşmasına yardımcı oldu ve satıcılar Eylül ayının ardından hızlanmaya başladı ancak kısa bir süre sonra ABD Doları tersine dönmeye başladı.

Gbp ve dolar aylık fiyat grafiği

Gbp ve dolar aylık fiyat grafiği

USD / CAD TERS GÖSTERİSİ DEVAM EDİYOR

Dünkü BoC oran kararının desteğiyle CAD gücü için büyük bir hafta oldu. Parite, bu hafta başında 1.3361-1.3385’ten başlayan büyük bir direnç alanını test etti ve USD zayıflığı ortaya çıktıkça fiyat hareketlenmeye başladı. Bu durum dünkü Merkez Bankası toplantısında hızlandı ve USD / CAD 1.3200 seviyesini yakın vadeli destek olarak test ediyor.

Dolar ve Euro Son Durum : Bu, önceki 1.3250 destek seviyelerinde direnç oyunu oynamak için kapıyı açabilir, hedefler 1.3132 ve 1.3065 civarında daha derin desteklere yönelir. Her ikisi de yakında herhangi bir zamanda çıkarılabilirse, kartların içinde bir 1.3000 ziyaret tekrar olabilir.

USD / CAD DÖRT SAATLİK FİYAT TABLOSU

usd ve cad dort saatlik fiyat grafiği